Проект Закону про ратифікацію Рішення Ради глав урядів Співдружності Незалежних Держав про внесення змін до Правил визначення країни походження товарів, затверджених Рішенням Ради глав урядів Співдружності Незалежних Держав від 30 листопада 2000 року


Номер, дата реєстрації:
0062 від 01.02.2007
Номер, дата акту
від 19.04.2007
Сесія реєстрації:
3 сесія V скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Багатосторонні міжнародні угоди
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Кабінет Міністрів України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Янукович Віктор Федорович Кабінет Міністрів України
  • Головний комітет:
  • Самойлик К.С. Комітет з питань науки i освіти
  • Інші комітети:
  • Шибко В.Я. Комітет у закордонних справах
  • Ілляшов Г.О. Комітет з питань правової політики
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань бюджету
  • Прокопович Н.В. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 01.02.2007
  • Подання 01.02.2007
  • Пояснювальна записка 01.02.2007
  • Текст міжнародного договору 01.02.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 06.03.2007


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    06.06.2007 Повернуто з підписом від Президента
    29.05.2007 Закон підтверджено
    29.05.2007 Закон направлено на підпис Президенту
    26.04.2007 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    19.04.2007 Закон прийнято
    18.04.2007 Вручено подання Комітету про розгляд
    20.02.2007 Вручено для ознайомлення
    05.02.2007 Направлено на розгляд Комітету
    01.02.2007 Передано на розгляд керівництву
    01.02.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 01.02.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики05.02.200706.02.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань науки i освіти05.02.200706.02.2007
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах05.02.200706.02.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики05.02.200706.02.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету05.02.200706.02.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції05.02.200706.02.2007