Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Республікою Індія про видачу правопорушників


Номер, дата реєстрації:
0071 від 14.01.2003
Номер, дата акту
від 06.03.2003
Сесія реєстрації:
2 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Двосторонні міжнародні угоди
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Президент України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кучма Леонід Данилович Президент України
  • Головний комітет:
  • Сташевський С.Т. Комітет у закордонних справах
  • Інші комітети:
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Крючков Г.К. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 14.01.2003
  • Подання 14.01.2003
  • Пояснювальна записка 14.01.2003
  • Текст міжнародного договору 14.01.2003
  • Довідка про погодження 14.01.2003
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 17.02.2003
  • Висновок комітету 19.02.2003 (тираж 22.02.2003)
  • Висновок комітету 19.02.2003
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 13.03.2003


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    27.03.2003 Повернуто з підписом від Президента
    13.03.2003 Закон направлено на підпис Президенту
    13.03.2003 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    06.03.2003 Закон прийнято
    04.03.2003 Вручено подання Комітету про розгляд
    04.02.2003 Вручено для ознайомлення
    16.01.2003 Направлено на розгляд Комітету
    14.01.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 14.01.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах15.01.200320.01.2003
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах15.01.200320.01.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності15.01.200316.01.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони15.01.200316.01.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету15.01.200323.01.2003