Проект Закону про приєднання України до Конвенції про тимчасове ввезення


Номер, дата реєстрації:
0172 від 05.01.2004
Номер, дата акту
від 24.03.2004
Сесія реєстрації:
4 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Багатосторонні міжнародні угоди
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Президент України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кучма Леонід Данилович Президент України
  • Головний комітет:
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Інші комітети:
  • Сташевський С.Т. Комітет у закордонних справах
  • Гуренко С.І. Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 05.01.2004
  • Подання 05.01.2004
  • Пояснювальна записка 05.01.2004
  • Текст міжнародного договору 05.01.2004
  • Додаток (1) 05.01.2004
  • Додаток (2) 05.01.2004
  • Довідка про погодження 05.01.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 13.01.2004
  • Висновок комітету 18.02.2004
  • Висновок Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом 18.02.2004
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 30.03.2004


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    08.04.2004 Повернуто з підписом від Президента
    30.03.2004 Закон направлено на підпис Президенту
    30.03.2004 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    24.03.2004 Закон прийнято
    16.03.2004 Вручено подання Комітету про розгляд
    13.01.2004 Вручено для ознайомлення
    10.01.2004 Направлено на розгляд Комітету
    08.01.2004 Передано на розгляд керівництву
    05.01.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 05.01.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції08.01.200414.01.2004
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах08.01.200410.01.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій08.01.200412.01.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету08.01.200410.01.2004