Проект Закону про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Королівства Таїланд про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи


Номер, дата реєстрації:
0210 від 15.07.2004
Номер, дата акту
від 22.09.2004
Сесія реєстрації:
5 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Двосторонні міжнародні угоди
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Кабінет Міністрів України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Янукович Віктор Федорович Кабінет Міністрів України
  • Головний комітет:
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Інші комітети:
  • Сташевський С.Т. Комітет у закордонних справах
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 15.07.2004
  • Подання 15.07.2004
  • Пояснювальна записка 15.07.2004
  • Текст міжнародного договору 15.07.2004
  • Довідка про погодження 15.07.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 31.08.2004
  • До проекту 16.09.2004 (тираж 16.09.2004)
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 24.09.2004


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    07.10.2004 Повернуто з підписом від Президента
    24.09.2004 Закон направлено на підпис Президенту
    24.09.2004 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    22.09.2004 Закон прийнято
    21.09.2004 Вручено подання Комітету про розгляд
    07.09.2004 Вручено для ознайомлення
    26.07.2004 Направлено на розгляд Комітету
    19.07.2004 Передано на розгляд керівництву
    15.07.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 15.07.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності19.07.200417.02.2005
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах19.07.200426.07.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету19.07.200427.07.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції19.07.200427.07.2004