Проект Закону про ратифікацію Угоди про співробітництво держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав з питань повернення неповнолітніх у держави їх постійного проживання


Номер, дата реєстрації:
0216 від 03.08.2004
Номер, дата акту
від 12.01.2005
Сесія реєстрації:
6 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Багатосторонні міжнародні угоди
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Кабінет Міністрів України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Янукович Віктор Федорович Кабінет Міністрів України
  • Головний комітет:
  • Сташевський С.Т. Комітет у закордонних справах
  • Інші комітети:
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Крючков Г.К. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Удовенко Г.Й. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Поліщук М.Є. Комітет з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 15.07.2004
  • Подання 15.07.2004
  • Пояснювальна записка 15.07.2004
  • Текст міжнародного договору 15.07.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 17.08.2004
  • Висновок комітету 22.12.2004 (тираж 04.01.2005)
  • Висновок комітету 24.12.2004 (тираж 04.01.2005)
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 19.01.2005


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    22.01.2005 Повернуто з підписом від Президента
    19.01.2005 Закон направлено на підпис Президенту
    19.01.2005 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    12.01.2005 Закон прийнято
    11.01.2005 Вручено подання Комітету про розгляд
    07.09.2004 Вручено для ознайомлення
    12.08.2004 Направлено на розгляд Комітету
    09.08.2004 Передано на розгляд керівництву
    03.08.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 02.08.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах04.08.200412.08.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності04.08.200412.08.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони04.08.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин04.08.200412.08.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства04.08.200413.08.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету04.08.200413.08.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції04.08.200413.08.2004