Проект Закону про запровадження мораторію на прийняття законів з питань надання податкових пільг у разі ввезення товарів на митну територію України


Номер, дата реєстрації:
1196 від 12.06.2002
Сесія реєстрації:
1 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Президент України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кучма Леонід Данилович Президент України
  • Головний комітет:
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Інші комітети:
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Табачник Д.В. Комітет у закордонних справах
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 12.06.2002


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    11.07.2002 Проект відхилено
    02.07.2002 Обговорено
    02.07.2002 Вручено подання Комітету про відхилення
    18.06.2002 Вручено для ознайомлення
    13.06.2002 Направлено на розгляд Комітету
    13.06.2002 Передано в тираж
    12.06.2002 Визначено Президентом як невідкладний
    12.06.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 12.06.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності13.06.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики13.06.2002
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах13.06.200214.06.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету13.06.200217.06.2002

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    01.07.2002 Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про запровадження мораторію на прийняття законів з питань надання податкових пільг у разі ввезення товарів на митну територію України