Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про перелік комітетів Верховної Ради України четвертого скликання"


Номер, дата реєстрації:
2272 від 08.10.2002
Номер, дата акту
від 06.02.2003
Сесія реєстрації:
2 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Пустовойтенко Валерій Павлович (IV скликання)
  • Резнік Ігор Йосипович (IV скликання)
  • Петренко Володимир Сергійович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Пустовойтенко В.П. Комітет з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 08.10.2002
  • Пояснювальна записка 08.10.2002
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 16.10.2002
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 14.02.2003


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    14.02.2003 Постанову підписано
    06.02.2003 Постанову прийнято
    17.01.2003 В порядок денний не включено
    23.10.2002 Вручено подання Комітету про розгляд
    15.10.2002 Вручено для ознайомлення
    10.10.2002 Направлено на розгляд Комітету
    08.10.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 08.10.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України08.10.200211.10.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку08.10.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету08.10.200211.10.2002