Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для контролю за дотриманням законності при ввезенні на митну територію України продуктів харчування та інших товарів


Номер, дата реєстрації:
2458 від 26.11.2002
Номер, дата акту
від 25.12.2002
Сесія реєстрації:
2 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Яворівський Володимир Олександрович (IV скликання)
  • Скомаровський Володимир Володимирович (IV скликання)
  • Буждиган Пилип Пилипович (IV скликання)
  • Писарчук Петро Іванович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Гуренко С.І. Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій
  • Інші комітети:
  • Томич І.Ф. Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 26.11.2002
  • Подання 26.11.2002
  • Пояснювальна записка 26.11.2002
  • Додаток 26.11.2002
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 10.12.2002
  • Висновок комітету 11.12.2002
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 02.01.2003


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    14.01.2003 Опубліковано
    02.01.2003 Постанову підписано
    25.12.2002 Постанову прийнято
    17.12.2002 Вручено подання Комітету про розгляд
    10.12.2002 Вручено для ознайомлення
    27.11.2002 Направлено на розгляд Комітету
    26.11.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 26.11.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій26.11.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин26.11.200227.11.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України26.11.200227.11.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету26.11.200227.11.2002