Пропозиції Президента до Закону "Про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення якості імпортної сільськогосподарської продукції)"


Номер, дата реєстрації:
2896 від 13.06.2007
Сесія реєстрації:
2 сесія V скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Сідельник Іван Іванович (V скликання)
  • Глусь Степан Карлович (V скликання)
  • Бондик Валерій Анатолійович (V скликання)
  • Парубок Омелян Никонович (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Гладій М.В. Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Інші комітети:
  • Заплатинський В.М. Комітет з питань економічної політики
  • Матвієнков С.А. Комітет з питань промислової i регуляторної політики та підприємництва
  • Шибко В.Я. Комітет у закордонних справах
  • Ілляшов Г.О. Комітет з питань правової політики
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань бюджету
  • Вечерко В.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 12.01.2007
  • Подання 12.01.2007
  • Пояснювальна записка 12.01.2007
  • Порівняльна таблиця 12.01.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 29.01.2007
  • Пропозиції Президента України до Закону 13.06.2007
  • Подання 13.06.2007


  • Дати та стан проходження: Готується на розгляд з вето Президента
    15.06.2007 Вручені пропозиції Президента до закону
    14.06.2007 Направлено на розгляд Комітету
    13.06.2007 Повернуто з вето Президента для скасування
    29.05.2007 Закон підтверджено
    29.05.2007 Закон направлено на підпис Президенту
    19.04.2007 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    10.04.2007 Закон прийнято
    20.03.2007 Вручено подання Комітету про розгляд
    06.02.2007 Вручено для ознайомлення
    15.01.2007 Направлено на розгляд Комітету
    12.01.2007 Передано на розгляд керівництву
    12.01.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 15.01.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин27.12.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики15.01.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики15.01.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції15.01.200703.12.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин15.01.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики15.01.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань промислової i регуляторної політики та підприємництва15.01.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах15.01.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики15.01.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету15.01.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції15.01.200703.12.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин27.12.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики15.01.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах15.01.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції15.01.200703.12.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету15.01.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики15.01.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань промислової i регуляторної політики та підприємництва15.01.200716.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин15.01.200716.01.2007