Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України п'ятого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови та секретаря Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації"


Номер, дата реєстрації:
3046 від 06.02.2007
Номер, дата акту
від 08.02.2007
Сесія реєстрації:
3 сесія V скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кисельов Василь Олексійович (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Єфремов О.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Ілляшов Г.О. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 31.01.2007
  • Подання 31.01.2007
  • Проект Постанови (на заміну) 06.02.2007
  • Подання 06.02.2007


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    09.02.2007 Постанову підписано
    08.02.2007 Постанову прийнято
    08.02.2007 Вручено подання Комітету про розгляд
    07.02.2007 Вручено на заміну
    07.02.2007 Направлено на розгляд Комітету
    06.02.2007 Передано на розгляд керівництву
    06.02.2007 Одержано проект на заміну
    06.02.2007 Вручено для ознайомлення
    05.02.2007 Направлено на розгляд Комітету
    31.01.2007 Передано на розгляд керівництву
    31.01.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови (на заміну) від 07.02.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики07.02.200708.02.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України07.02.200707.02.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики07.02.200708.02.2007

    Проект Постанови від 31.01.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики05.02.200706.02.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України05.02.200706.02.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики05.02.200706.02.2007