Проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Табачника Д.В.


Номер, дата реєстрації:
3149 від 20.02.2003
Сесія реєстрації:
3 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кармазін Юрій Анатолійович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 20.02.2003
  • Подання 20.02.2003


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    06.03.2003 Питання заслухано
    04.03.2003 Вручено для ознайомлення
    24.02.2003 Направлено на розгляд Комітету
    20.02.2003 Передано на розгляд керівництву
    20.02.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 24.02.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України24.02.200324.02.2003