Проект Постанови про Голову Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Томенка М.В.


Номер, дата реєстрації:
3163 від 13.02.2007
Номер, дата акту
від 22.02.2007
Сесія реєстрації:
3 сесія V скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Мороз Олександр Олександрович (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Єфремов О.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 13.02.2007


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    23.02.2007 Постанову підписано
    22.02.2007 Постанову прийнято
    22.02.2007 Вручено подання Комітету про розгляд
    20.02.2007 Вручено для ознайомлення
    13.02.2007 Направлено на розгляд Комітету
    13.02.2007 Передано на розгляд керівництву
    13.02.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 13.02.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України13.02.200715.02.2007