Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про комітети Верховної Ради України сьомого скликання"


Номер, дата реєстрації:
3213 від 06.09.2013
Сесія реєстрації:
3 сесія VII скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Макеєнко Володимир Володимирович (VII скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Цибенко П.С. Комітет з питань соціальної політики та праці
  • Сех І.І. Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 06.09.2013
  • Подання 06.09.2013


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    19.11.2013 Проект відкликано
    17.09.2013 Розгляд перенесено-1
    10.09.2013 Надано з поданням Комітету про розгляд
    09.09.2013 Направлено на розгляд Комітету
    06.09.2013 Передано на розгляд керівництву
    06.09.2013 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 06.09.2013
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України06.09.201310.09.2013
    Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці06.09.201310.09.2013
    Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи06.09.201310.09.2013