Проект Постанови про відзначення 65 річниці з дня створення підпільної молодіжної організації "Молода гвардія"


Номер, дата реєстрації:
3229 від 11.04.2007
Номер, дата акту
від 12.04.2007
Сесія реєстрації:
3 сесія V скликання
Рубрика законопроекту:
Гуманітарна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Борщевський Віктор Валентинович (V скликання)
  • Кілінкаров Спірідон Павлович (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Яворівський В.О. Комітет з питань культури і духовностi
  • Інші комітети:
  • Волков О.А. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 22.02.2007
  • Подання 22.02.2007
  • Пояснювальна записка 22.02.2007
  • Проект Постанови (на заміну) 10.04.2007
  • Подання 10.04.2007
  • Пояснювальна записка 10.04.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 21.03.2007 (тираж 23.03.2007)
  • Висновок Головного науково-експертного управління 21.03.2007


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    18.04.2007 Постанову підписано
    12.04.2007 Постанову прийнято
    12.04.2007 Включено до порядку денного
    12.04.2007 Вручено на заміну
    11.04.2007 Направлено на розгляд Комітету
    11.04.2007 Передано на розгляд керівництву
    11.04.2007 Передано в тираж
    11.04.2007 Одержано проект на заміну
    03.04.2007 Вручено подання Комітету про доопрацювання
    13.03.2007 Вручено для ознайомлення
    26.02.2007 Направлено на розгляд Комітету
    23.02.2007 Передано на розгляд керівництву
    23.02.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови (на заміну) від 11.04.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму11.04.200711.04.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовностi11.04.200711.04.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму11.04.200711.04.2007

    Проект Постанови від 26.02.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму26.02.200728.02.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовностi26.02.200727.02.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму26.02.200728.02.2007