Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за порушення прав на об'єкт права інтелектуальної власності)


Номер, дата реєстрації:
3305 від 14.03.2007
Сесія реєстрації:
3 сесія V скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ткаченко Володимир Володимирович (V скликання)
  • Полохало Володимир Іванович (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Сівкович В.Л. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Інші комітети:
  • Самойлик К.С. Комітет з питань науки i освіти
  • Ілляшов Г.О. Комітет з питань правової політики
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань бюджету
  • Вечерко В.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 13.03.2007
  • Подання 13.03.2007
  • Пояснювальна записка 13.03.2007
  • Порівняльна таблиця 13.03.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 26.04.2007


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    23.11.2007 Проект відкликано
    03.05.2007 Включено до порядку денного
    20.03.2007 Вручено для ознайомлення
    15.03.2007 Направлено на розгляд Комітету
    14.03.2007 Передано на розгляд керівництву
    14.03.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 14.03.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності14.03.200715.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції14.03.200703.12.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності14.03.200715.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань науки i освіти14.03.200716.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики14.03.200715.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету14.03.200715.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції14.03.200703.12.2007