Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Антимонопольний комітет України" (щодо строку повноважень)


Номер, дата реєстрації:
3386 від 26.03.2007
Номер, дата акту
від 24.04.2007
Сесія реєстрації:
3 сесія V скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Кабінет Міністрів України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Янукович Віктор Федорович Кабінет Міністрів України
  • Головний комітет:
  • Заплатинський В.М. Комітет з питань економічної політики
  • Інші комітети:
  • Тихонов В.М. Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування
  • Ілляшов Г.О. Комітет з питань правової політики
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань бюджету
  • Прокопович Н.В. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 24.03.2007
  • Подання 24.03.2007
  • Пояснювальна записка 24.03.2007
  • Порівняльна таблиця 24.03.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 04.04.2007
  • Висновок комітету 18.04.2007 (тираж 19.04.2007)


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    11.06.2007 Повернуто з підписом від Президента
    29.05.2007 Закон підтверджено
    29.05.2007 Закон направлено на підпис Президенту
    03.05.2007 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    24.04.2007 Закон прийнято
    24.04.2007 Включено до порядку денного
    20.04.2007 Вручено подання Комітету про розгляд
    12.04.2007 Вручено для ознайомлення
    27.03.2007 Направлено на розгляд Комітету
    26.03.2007 Передано на розгляд керівництву
    26.03.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 24.03.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики27.03.200703.04.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування27.03.200728.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики27.03.200728.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету27.03.200728.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції27.03.2007