Проект Постанови про звільнення Стецюка П.Б. з посади судді Конституційного Суду України


Номер, дата реєстрації:
3517-1 від 08.05.2007
Номер, дата акту
від 24.05.2007
Сесія реєстрації:
3 сесія V скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ілляшов Григорій Олексійович (V скликання)
  • Андрос Сергій Олександрович (V скликання)
  • Сокіл Андрій Олексійович (V скликання)
  • Зубик Володимир Володимирович (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Ілляшов Г.О. Комітет з питань правової політики
  • Інші комітети:
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 07.05.2007
  • Подання 07.05.2007
  • Пояснювальна записка 07.05.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 15.05.2007 (тираж 15.05.2007)


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    24.05.2007 Постанову підписано
    24.05.2007 Постанову прийнято
    16.05.2007 Вручено подання про врахування
    11.05.2007 Вручено для ознайомлення
    10.05.2007 Направлено на розгляд Комітету
    10.05.2007 Передано в тираж
    08.05.2007 Передано на розгляд керівництву
    08.05.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 10.05.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики10.05.200710.05.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя10.05.200714.05.2007