Проект Закону про внесення доповнень до статті 33 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо стажу роботи за спеціальністю)


Номер, дата реєстрації:
4153 від 12.09.2003
Сесія реєстрації:
4 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ткач Роман Володимирович (IV скликання)
  • Костинюк Богдан Іванович (IV скликання)
  • Круць Микола Федорович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Слаута В.А. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 12.09.2003
  • Подання 12.09.2003
  • Пояснювальна записка 12.09.2003
  • Порівняльна таблиця 12.09.2003
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 18.09.2003
  • Висновок комітету 14.04.2004


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    05.10.2004 За основу не прийнято
    11.05.2004 Вручено подання Комітету про розгляд
    21.10.2003 Направлено на висновок Уряду
    19.09.2003 Вручено для ознайомлення
    17.09.2003 Направлено на розгляд Комітету
    12.09.2003 Передано на розгляд керівництву
    12.09.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 12.09.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції12.09.200318.09.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування12.09.200318.09.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету18.09.200318.09.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування12.09.200318.09.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету18.09.200318.09.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції12.09.200318.09.2003