Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про обрання народного депутата О.Шеховцова членом Комітету ВРУ з питань правової реформи)


Номер, дата реєстрації:
4305 від 19.01.2000
Номер, дата акту
від 02.03.2000
Сесія реєстрації:
4 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Шеховцов Олексій Дмитрович (III скликання)
  • Авторський колектив
    Головний комітет:
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 11.01.2000


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    13.03.2000 Постанову підписано
    02.03.2000 Постанову прийнято
    02.03.2000 Вручено подання Комітету про розгляд
    20.01.2000 Вручено для розгляду
    19.01.2000 Направлено на розгляд Комітету
    19.01.2000 Передано в тираж
    19.01.2000 Одержано Верховною Радою