Проект Постанови про припинення повноважень членів Центральної виборчої комісії (Дем'яненка М.І.)


Номер, дата реєстрації:
5056 від 02.02.2004
Номер, дата акту
від 17.02.2004
Сесія реєстрації:
5 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Президент України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кучма Леонід Данилович Президент України
  • Головний комітет:
  • Матвієнко А.С. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 02.02.2004
  • Подання 02.02.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 11.02.2004
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 19.02.2004


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    19.02.2004 Постанову підписано
    17.02.2004 Постанову прийнято
    17.02.2004 Вручено подання Комітету про розгляд
    03.02.2004 Вручено для ознайомлення
    02.02.2004 Направлено на розгляд Комітету
    02.02.2004 Передано на розгляд керівництву
    02.02.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 02.02.2004
    Комітет Передано Отримано
    КЕРІВНИЦТВО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ02.02.200403.02.2004