Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про обрання Гурвіца Е.Й. членом комітету ВРУ у закордонних справах)


Номер, дата реєстрації:
5284 від 25.04.2000
Сесія реєстрації:
5 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Гурвіц Едуард Йосипович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 24.04.2000


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    11.05.2000 Питання розглянуто, проект не підтримано
    11.05.2000 Вручено подання Комітету про відхилення
    10.05.2000 Вручено для розгляду
    26.04.2000 Направлено на розгляд Комітету
    25.04.2000 Одержано Верховною Радою