Проект Постанови про обрання народного депутата Васильєва О.А. членом Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності


Номер, дата реєстрації:
5677 від 22.06.2004
Сесія реєстрації:
5 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Васильєв Олександр Андрійович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 22.06.2004
  • Подання 22.06.2004
  • Пояснювальна записка 22.06.2004
  • Додаток (1) 22.06.2004


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    23.09.2004 Проект не прийнято
    07.09.2004 Вручено подання Комітету про відхилення
    24.06.2004 Вручено для ознайомлення
    23.06.2004 Направлено на розгляд Комітету
    22.06.2004 Передано на розгляд керівництву
    22.06.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 22.06.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України22.06.200424.06.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності22.06.200419.08.2004