Проект Постанови про обрання народного депутата України Лелюка О.В. членом Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організаційї роботи Верховної Ради України


Номер, дата реєстрації:
6137 від 10.09.2004
Сесія реєстрації:
6 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Богатирьова Раїса Василівна (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 10.09.2004
  • Подання 10.09.2004


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    23.09.2004 Проект не прийнято
    23.09.2004 Вручено подання Комітету про розгляд
    21.09.2004 Вручено для ознайомлення
    14.09.2004 Направлено на розгляд Комітету
    13.09.2004 Передано на розгляд керівництву
    13.09.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 13.09.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України13.09.200415.09.2004