Проект Постанови про зняття з розгляду деяких законопроектів


Номер, дата реєстрації:
7338 від 08.04.2005
Номер, дата акту
від 16.06.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Супрун Людмила Павлівна (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 07.04.2005
  • Подання 07.04.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 06.07.2005


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    06.07.2005 Постанову підписано
    16.06.2005 Постанову прийнято
    20.04.2005 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    18.04.2005 Направлено на розгляд Комітету
    08.04.2005 Передано на розгляд керівництву
    08.04.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 08.04.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету08.04.200519.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету08.04.200519.04.2005