Проект Постанови про дострокове припинення повноважень члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Потураєва Микити Руслановича у зв'язку з ротацією частини складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення


Номер, дата реєстрації:
8453-3 від 15.01.2002
Номер, дата акту
від 07.02.2002
Сесія реєстрації:
8 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Плющ Іван Степанович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Зінченко О.О. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 15.01.2002


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    15.02.2002 Постанову підписано
    07.02.2002 Постанову прийнято
    16.01.2002 Вручено для розгляду
    16.01.2002 Направлено на розгляд Комітету
    15.01.2002 Передано в тираж
    15.01.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 15.01.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет з питань свободи слова та інформації15.01.2002