8 скликання
4-та сесія
19 /лютий / 2016 р.
    • лютий 2016
    • Пн
    • 1
    • 8
    • 15
    • 22
    • 29
    • Вт
    • 2
    • 9
    • 16
    • 23
    • Ср
    • 3
    • 10
    • 17
    • 24
    • Чт
    • 4
    • 11
    • 18
    • 25
    • Пт
    • 5
    • 12
    • 19
    • 26
    • Сб
    • 6
    • 13
    • 20
    • 27
    • Нд
    • 7
    • 14
    • 21
    • 28
  • Календарні плани
Пошук
Назва голосування
(або слова з назви)
Хронологія пленарних засідань Верховної Ради України
  •  
    Реєстрація народних депутатів України

    докладніше

  •  
    Година запитань до Уряду

    докладніше

    • 10:41:39-10:41:56 Ванат Петро Михайлович
    • 10:42:40-10:44:07 Южаніна Ніна Петрівна
    • 10:46:26-10:47:35 Ляшко Олег Валерійович
    • 10:53:38-10:54:40 Яриніч Костянтин Володимирович
    • 10:56:16-10:57:28 Шурма Ігор Михайлович
    • 10:59:37-11:01:08 Шинькович Андрій Васильович
    • 11:03:30-11:04:04 Вознюк Юрій Володимирович
    • 11:06:25-11:06:31 Мамчур Юлій Валерійович
    • 11:06:31-11:07:38 Соболєв Сергій Владиславович
    • 11:07:38-11:07:53 Соболєв Сергій Владиславович
    • 11:09:17-11:10:25 Іллєнко Андрій Юрійович
    • 11:12:49-11:12:55 Курячий Максим Павлович
    • 11:12:55-11:13:57 Барна Олег Степанович
    • 11:17:57-11:19:02 Острікова Тетяна Георгіївна
  •  
    Оголошення депутатських запитів
    11:20:11 -11:57:31
    Заслухано

    докладніше

    • 11:20:13-11:57:26 Сироїд Оксана Іванівна
  •  
    Виступи народних депутатів "з різних питань"

    докладніше

    • 12:32:37-12:32:44 Кудлаєнко Сергій Володимирович
    • 12:32:51-12:34:50 Гончаренко Олексій Олексійович
    • 12:34:58-12:38:08 Шурма Ігор Михайлович
    • 12:38:14-12:41:20 Дерев’янко Юрій Богданович
    • 12:41:28-12:44:25 Кулініч Олег Іванович
    • 12:44:32-12:47:43 Луценко Ігор Вікторович
    • 12:47:51-12:51:15 Спориш Іван Дмитрович
    • 12:51:23-12:54:25 Гузь Ігор Володимирович
    • 12:54:38-12:58:01 Лубінець Дмитро Валерійович
    • 12:58:12-13:01:59 Люшняк Микола Володимирович
    • 13:02:45-13:06:08 Васюник Ігор Васильович
    • 13:06:54-13:09:55 Береза Борислав Юхимович
    • 13:10:03-13:13:12 Медуниця Олег Вячеславович
    • 13:13:29-13:17:01 Мусій Олег Степанович
    • 13:17:07-13:20:04 Рибак Іван Петрович
    • 13:20:18-13:22:38 Розенблат Борислав Соломонович
    • 13:22:49-13:25:41 Мартовицький Артур Володимирович
    • 13:25:49-13:29:19 Крулько Іван Іванович
    • 13:29:21-13:29:25 Парубій Андрій Володимирович
    • 13:29:27-13:33:03 Жолобецький Олександр Олександрович
    • 13:33:12-13:36:15 Іллєнко Андрій Юрійович
    • 13:36:29-13:40:15 Семенченко Семен Ігорович
    • 13:41:42-13:44:01 Сотник Олена Сергіївна
    • 13:44:55-13:46:39 Парасюк Володимир Зіновійович
    • 13:46:57-13:49:03 Кривошея Геннадій Григорович
    • 13:49:14-13:52:06 Соболєв Єгор Вікторович
    • 13:52:29-13:55:59 Єднак Остап Володимирович
    • 13:56:12-13:59:24 Ляшко Олег Валерійович