8 скликання
3-тя сесія
29 /січень / 2016 р.
    • січень 2016
    • Пн
    • 4
    • 11
    • 18
    • 25
    • Вт
    • 5
    • 12
    • 19
    • 26
    • Ср
    • 6
    • 13
    • 20
    • 27
    • Чт
    • 7
    • 14
    • 21
    • 28
    • Пт
    • 1
    • 8
    • 15
    • 22
    • 29
    • Сб
    • 2
    • 9
    • 16
    • 23
    • 30
    • Нд
    • 3
    • 10
    • 17
    • 24
    • 31
  • Календарні плани
Пошук
Назва голосування
(або слова з назви)
Хронологія пленарних засідань Верховної Ради України
  •  
    Реєстрація народних депутатів України

    докладніше

  •  
    Година запитань до Уряду

    докладніше

    • 10:41:39-10:41:48 Курило Віталій Семенович
    • 10:41:48-10:42:31 Насалик Ігор Степанович
    • 10:43:29-10:44:38 Березюк Олег Романович
    • 10:48:42-10:48:48 Гусак Володимир Георгійович
    • 10:48:48-10:49:50 Шурма Ігор Михайлович
    • 10:51:24-10:52:37 Євтушок Сергій Миколайович
    • 10:55:23-10:56:27 Шурма Ігор Михайлович
    • 10:56:30-10:58:22 Довгий Олесь Станіславович
    • 11:02:13-11:03:41 Лубінець Дмитро Валерійович
    • 11:05:38-11:06:34 Ільюк Артем Олександрович
    • 11:08:20-11:09:31 Хміль Михайло Михайлович
    • 11:10:02-11:10:08 Семенуха Роман Сергійович
    • 11:10:08-11:11:11 Підлісецький Лев Теофілович
    • 11:15:15-11:15:22 Юрчишин Петро Васильович
    • 11:15:22-11:16:41 Співаковський Олександр Володимирович
  •  
    Оголошення депутатських запитів

    докладніше

    • 11:18:40-11:48:41 Парубій Андрій Володимирович
  • Д
    Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів

    докладніше

  •  
    Виступи народних депутатів "з різних питань"

    докладніше

    • 12:24:54-12:28:03 Шурма Ігор Михайлович
    • 12:28:25-12:31:18 Бойко Олена Петрівна
    • 12:31:28-12:34:55 Спориш Іван Дмитрович
    • 12:35:03-12:38:16 Галасюк Віктор Валерійович
    • 12:38:22-12:40:31 Осуховський Олег Іванович
    • 12:40:40-12:44:06 Дерев’янко Юрій Богданович
    • 12:44:17-12:47:09 Кулініч Олег Іванович
    • 12:47:23-12:50:15 Єднак Остап Володимирович
    • 12:50:29-12:54:10 Кривошея Геннадій Григорович
    • 12:54:18-12:57:31 Романова Анна Анатоліївна
    • 12:57:47-13:00:54 Іллєнко Андрій Юрійович
    • 13:01:09-13:03:01 Богомолець Ольга Вадимівна
    • 13:03:11-13:06:14 Мартовицький Артур Володимирович
    • 13:06:30-13:09:40 Рудик Сергій Ярославович
    • 13:09:53-13:13:14 Силантьєв Денис Олегович
    • 13:13:27-13:15:42 Кодола Олександр Михайлович
    • 13:15:50-13:19:16 Луценко Ігор Вікторович
    • 13:19:34-13:22:47 Крулько Іван Іванович
    • 13:23:09-13:26:23 Євтушок Сергій Миколайович