Пропозиції Президента до Закону "Про статус депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим"


Номер, дата реєстрації:
5279 від 21.01.2006
Сесія реєстрації:
5 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Раханський Анатолій Варфоломійович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Слаута В.А. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 17.03.2004
  • Подання 17.03.2004
  • Пояснювальна записка 17.03.2004
  • Проект Закону (на заміну) 23.09.2004
  • Подання 23.09.2004
  • Пояснювальна записка 23.09.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Порівняльна таблиця до другого читання 21.12.2005
  • Текст законопроекту до другого читання 21.12.2005
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 06.01.2006
  • Пропозиції Президента України до Закону 21.01.2006
  • Подання 21.01.2006
  • Висновок Головного науково-експертного управління 21.02.2006
  • Висновок комітету 13.03.2006
  • Порівняльна таблиця (з пропозиціями Президента України) 15.03.2006
  • Текст статей законопроекту з пропозиціями Президента 15.03.2006


  • Дати та стан проходження: Очікує на розгляд з вето Президента
    15.03.2006 Вручено висновок Комітету до пропозицій Президента
    07.02.2006 Вручені пропозиції Президента до закону
    24.01.2006 Направлено на розгляд Комітету
    21.01.2006 Повернуто з пропозиціями Президента
    06.01.2006 Закон направлено на підпис Президенту
    05.01.2006 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    22.12.2005 Закон прийнято
    21.12.2005 Вручено таблицю поправок-2
    29.11.2005 Прийнято в першому читанні
    16.11.2005 Вручено подання Комітету про розгляд
    05.10.2004 Вручено на заміну
    27.09.2004 Направлено на розгляд Комітету
    23.09.2004 Передано на розгляд керівництву
    23.09.2004 Одержано проект на заміну
    23.03.2004 Вручено для ознайомлення
    19.03.2004 Направлено на розгляд Комітету
    18.03.2004 Передано на розгляд керівництву
    17.03.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 18.03.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування21.07.200622.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування21.07.200622.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування21.07.200622.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції18.03.200423.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування18.03.200422.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету18.03.200419.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування18.03.200422.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України18.03.200419.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету18.03.200419.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції18.03.200423.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування18.03.200422.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування21.07.200622.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету18.03.200419.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України18.03.200419.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції18.03.200423.03.2004

    Проект Закону (на заміну) від 23.09.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування21.07.200628.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування21.07.200628.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування21.07.200628.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції23.09.200429.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування23.09.200428.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету23.09.200408.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування23.09.200428.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України23.09.200428.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету23.09.200408.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції23.09.200429.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування23.09.200428.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування21.07.200628.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету23.09.200408.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України23.09.200428.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції23.09.200429.09.2004

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    14.11.2005 Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про статус депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим
    28.11.2005 Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону України про статус депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим