Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо вдосконалення порядку безоплатної передачі земельних ділянок у власність громадян)


Номер, дата реєстрації:
1244 від 18.12.2007
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ляпіна Ксенія Михайлівна (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Калетнік Г.М. Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Інші комітети:
  • Рибак В.В. Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 18.12.2007
  • Подання 18.12.2007
  • Пояснювальна записка 18.12.2007
  • Порівняльна таблиця 18.12.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 28.01.2008


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    01.02.2011 В порядок денний не включено
    28.12.2007 Вручено для ознайомлення
    28.12.2007 Направлено на розгляд Комітету
    27.12.2007 Передано на розгляд керівництву
    18.12.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 18.12.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин28.12.200729.12.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин28.12.200729.12.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету28.12.200709.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин28.12.200729.12.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики28.12.200729.12.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету28.12.200709.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції28.12.200729.12.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики28.12.200728.12.2007