Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" (щодо заборони особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, прирівняних до них осіб та членів їх сімей відкривати банківські рахунки за кордоном та вчиняти інші дії, що сприяють вчиненню корупційних правопорушень)


Номер, дата реєстрації:
1101 від 28.11.2014
Сесія реєстрації:
1 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
151-VIII  від 05.02.2015
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Осуховський Олег Іванович (VIII скликання)
  • Левченко Юрій Володимирович (VIII скликання)
  • Іллєнко Андрій Юрійович (VIII скликання)
  • Бублик Юрій Васильович (VIII скликання)
  • Марченко Олександр Олександрович (VIII скликання)
  • Головко Михайло Йосифович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Інші комітети:
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Геращенко І.В. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 28.11.2014
  • Подання 28.11.2014
  • Пояснювальна записка 28.11.2014
  • Порівняльна таблиця 28.11.2014
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 30.12.2014


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    03.03.2015 Проект відкликано
    11.12.2014 Надано для ознайомлення
    10.12.2014 Направлено на розгляд Комітету
    09.12.2014 Передано на розгляд керівництву
    28.11.2014 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 01.12.2014
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції09.12.201416.12.2014
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету09.12.201415.12.2014
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції09.12.201416.12.2014