Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового навантаження на доходи фізичних осіб, що отримані від надання в оренду житлових приміщень


Номер, дата реєстрації:
4909 від 07.07.2016
Сесія реєстрації:
4 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
2679-VIII  від 07.02.2019
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Драюк Сергій Євсейович (VIII скликання)
  • Бабій Юрій Юрійович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Южаніна Н.П. Комітет з питань податкової та митної політики
  • Інші комітети:
  • Скуратовський С.І. Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Савчук Ю.П. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Іонова М.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 07.07.2016
  • Подання 07.07.2016
  • Пояснювальна записка 07.07.2016
  • Порівняльна таблиця 07.07.2016
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 07.09.2016
  • Висновок Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом 12.04.2017


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    29.08.2019 Проект відкликано
    11.07.2016 Надано для ознайомлення
    08.07.2016 Направлено на розгляд Комітету
    07.07.2016 Передано на розгляд керівництву
    07.07.2016 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 07.07.2016
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції08.07.201613.07.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики08.07.201612.07.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства08.07.201612.07.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету08.07.201611.07.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції08.07.201613.07.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції08.07.201612.07.2016