Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про обрання народного депутата Задорожної Т.А. членом Комітету ВРУ з питань соціальної політики та праці)


Номер, дата реєстрації:
5066-2 від 10.02.2000
Сесія реєстрації:
5 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Задорожна Тетяна Андріївна (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 11.02.2000


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    02.03.2000 Проект відкликано
    02.03.2000 Вручено подання Комітету про розгляд
    15.02.2000 Вручено для ознайомлення
    11.02.2000 Направлено на розгляд Комітету
    10.02.2000 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    10.02.2000 Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про обрання народного депутата Ратушного М.Я. членом Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності)