Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про обрання народного депутата Зварича Р.М. членом Комітету ВРУ у закордонних справах)


Номер, дата реєстрації:
5066-6 від 16.02.2000
Номер, дата акту
від 02.03.2000
Сесія реєстрації:
5 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Зварич Роман Михайлович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 16.02.2000


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    13.03.2000 Постанову підписано
    02.03.2000 Постанову прийнято
    02.03.2000 Вручено подання Комітету про розгляд
    17.02.2000 Вручено для ознайомлення
    16.02.2000 Направлено на розгляд Комітету
    16.02.2000 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    10.02.2000 Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про обрання народного депутата Ратушного М.Я. членом Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності)