Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо дострокового припинення повноважень членів ради)


Номер, дата реєстрації:
2829 від 17.04.2013
Номер, дата акту
від 17.04.2014
Сесія реєстрації:
2 сесія VII скликання
Включено до порядку денного:
739-VII  від 06.02.2014
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Томенко Микола Володимирович (VII скликання)
  • Княжицький Микола Леонідович (VII скликання)
  • Мірошниченко Ігор Михайлович (VII скликання)
  • Головний комітет:
  • Томенко М.В. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Інші комітети:
  • Гєллєр Є.Б. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Немиря Г.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 17.04.2013
  • Подання 17.04.2013
  • Пояснювальна записка 17.04.2013
  • Порівняльна таблиця 17.04.2013
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 14.06.2013
  • Висновок комітету 20.06.2013


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    06.05.2014 Повернуто з підписом від Президента
    25.04.2014 Закон направлено на підпис Президенту
    25.04.2014 Закон підписано Головою Верховної Ради України
    17.04.2014 Закон прийнято
    16.04.2014 Обговорено
    03.09.2013 Вручено подання Комітету про розгляд
    18.04.2013 Надано для ознайомлення
    17.04.2013 Направлено на розгляд Комітету
    17.04.2013 Передано на розгляд керівництву
    17.04.2013 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 17.04.2013
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації17.04.201313.05.2013
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету17.04.201318.04.2013
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України17.04.201318.04.2013
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції17.04.201318.04.2013

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    04.07.2013 Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо дострокового припинення повноважень членів ради)