Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо дострокового припинення повноважень членів ради)


Номер, дата реєстрації:
2829/П від 04.07.2013
Сесія реєстрації:
2 сесія VII скликання
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Томенко Микола Володимирович (VII скликання)
  • Головний комітет:
  • Томенко М.В. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 01.07.2013


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    17.04.2014 Питання заслухано
    03.09.2013 Вручено для розгляду
    04.07.2013 Передано в тираж
    04.07.2013 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 04.07.2013
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації04.07.201323.07.2013

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    17.04.2013 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо дострокового припинення повноважень членів ради)