Проект Постанови про невизначення правового статусу керівництва Міністерства охорони здоров'я України, невідповідності займаним посадам та звернення до Кабінету Міністрів України щодо звільнення з займаних посад першого заступника Міністра охорони здоров'я України Супрун Уляни Надії та заступника Міністра охорони здоров'я України Лінчевського Олександра Володимировича


Номер, дата реєстрації:
8587 від 11.07.2018
Сесія реєстрації:
8 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
2543-VIII  від 18.09.2018
Рубрика законопроекту:
Інші (заяви, звернення ВРУ)
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Шурма Ігор Михайлович (VIII скликання)
  • Мусій Олег Степанович (VIII скликання)
  • Марченко Олександр Олександрович (VIII скликання)
  • Лозовой Андрій Сергійович (VIII скликання)
  • Немировський Андрій Валентинович (VIII скликання)
  • Шипко Андрій Федорович (VIII скликання)
  • Литвин Володимир Михайлович (VIII скликання)
  • Кужель Олександра Володимирівна (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Богомолець О.В. Комітет з питань охорони здоров'я
  • Інші комітети:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Савчук Ю.П. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 11.07.2018
  • Подання 11.07.2018
  • Пояснювальна записка 11.07.2018
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 02.10.2018
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 21.11.2018


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    29.08.2019 Проект відкликано
    16.10.2018 Вручено подання Комітету про розгляд
    13.07.2018 Надано для ознайомлення
    12.07.2018 Направлено на розгляд Комітету
    11.07.2018 Передано на розгляд керівництву
    11.07.2018 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 11.07.2018
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я12.07.201813.07.2018
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя12.07.201813.07.2018
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету12.07.201812.07.2018
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції12.07.201812.07.2018