Проект Постанови про своєчасне інформування громадян у разі посилення протиепідемічних заходів з метою належної підготовки до такого посилення


Номер, дата реєстрації:
4320 від 05.11.2020
Номер, дата акту
від 17.11.2020
Сесія реєстрації:
4 сесія IX скликання
Включено до порядку денного:
1003-ІХ  від 17.11.2020
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Железняк Ярослав Іванович (IX скликання)
  • Цабаль Володимир Володимирович (IX скликання)
  • Лозинський Роман Михайлович (IX скликання)
  • Макаров Олег Анатолійович (IX скликання)
  • Умєров Рустем Енверович (IX скликання)
  • Геращенко Ірина Володимирівна (IX скликання)
  • Пушкаренко Арсеній Михайлович (IX скликання)
  • Піпа Наталія Романівна (IX скликання)
  • Іонова Марія Миколаївна (IX скликання)
  • Василенко Леся Володимирівна (IX скликання)
  • Камельчук Юрій Олександрович (IX скликання)
  • Рахманін Сергій Іванович (IX скликання)
  • Нікітіна Марина Вікторівна (IX скликання)
  • Федина Софія Романівна (IX скликання)
  • Стефанишина Ольга Анатоліївна (IX скликання)
  • Ар'єв Володимир Ігорович (IX скликання)
  • Юрчишин Ярослав Романович (IX скликання)
  • Вельможний Сергій Анатолійович (IX скликання)
  • Швець Сергій Федорович (IX скликання)
  • Рудик Кіра Олександрівна (IX скликання)
  • Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна (IX скликання)
  • Устінова Олександра Юріївна (IX скликання)
  • Васильченко Галина Іванівна (IX скликання)
  • В'ятрович Володимир Михайлович (IX скликання)
  • Світлична Юлія Олександрівна (IX скликання)
  • Совсун Інна Романівна (IX скликання)
  • Зінкевич Яна Вадимівна (IX скликання)
  • Осадчук Андрій Петрович (IX скликання)
  • Головний комітет:
  • Радуцький М.Б. Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування
  • Інші комітети:
  • Потураєв М.Р. Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики
  • Клочко А.А. Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Наталуха Д.А. Комітет з питань економічного розвитку
  • Кісєль Ю.Г. Комітет з питань транспорту та інфраструктури
  • Бабак С.В. Комітет з питань освіти, науки та інновацій
  • Арістов Ю.Ю. Комітет з питань бюджету
  • Радіна А.О. Комітет з питань антикорупційної політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 04.11.2020
  • Подання 04.11.2020
  • Пояснювальна записка 04.11.2020
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 16.11.2020


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    23.11.2020 Постанову підписано
    17.11.2020 Постанову прийнято
    17.11.2020 Проголосовано скороч. строку на альтерн. законопро
    17.11.2020 Включено до порядку денного
    17.11.2020 Надано подання Комітету про розгляд
    09.11.2020 Надано для ознайомлення
    06.11.2020 Направлено на розгляд Комітету
    05.11.2020 Передано на розгляд керівництву
    05.11.2020 Одержано Верховною Радою