Проект Закону про парламентську службу


Номер, дата реєстрації:
4530 від 21.12.2020
Сесія реєстрації:
4 сесія IX скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Разумков Дмитро Олександрович (IX скликання)
  • Корнієнко Олександр Сергійович (IX скликання)
  • Стефанчук Руслан Олексійович (IX скликання)
  • Кондратюк Олена Костянтинівна (IX скликання)
  • Арахамія Давид Георгійович (IX скликання)
  • Івченко Вадим Євгенович (IX скликання)
  • Прощук Едуард Петрович (IX скликання)
  • Мережко Олександр Олександрович (IX скликання)
  • Лис Олена Георгіївна (IX скликання)
  • Касай Костянтин Іванович (IX скликання)
  • Штепа Сергій Сергійович (IX скликання)
  • Аллахвердієва Ірина Валеріївна (IX скликання)
  • Божик Валерій Іванович (IX скликання)
  • Медяник В'ячеслав Анатолійович (IX скликання)
  • Веніславський Федір Володимирович (IX скликання)
  • Любота Дмитро Валерійович (IX скликання)
  • Санченко Олександр Володимирович (IX скликання)
  • Горобець Олександр Сергійович (IX скликання)
  • Сова Олександр Георгійович (IX скликання)
  • Мокан Василь Іванович (IX скликання)
  • Камельчук Юрій Олександрович (IX скликання)
  • Булах Лада Валентинівна (IX скликання)
  • Верещук Ірина Андріївна (IX скликання)
  • Нікітіна Марина Вікторівна (IX скликання)
  • Марчук Ігор Петрович (IX скликання)
  • Стріхарський Андрій Петрович (IX скликання)
  • Лічман Ганна Василівна (IX скликання)
  • Яковлєва Неллі Іллівна (IX скликання)
  • Кунаєв Артем Юрійович (IX скликання)
  • Аліксійчук Олександр Васильович (IX скликання)
  • Кінзбурська Вікторія Олександрівна (IX скликання)
  • Лабунська Анжеліка Вікторівна (IX скликання)
  • Вінтоняк Олена Василівна (IX скликання)
  • Дмитрієва Оксана Олександрівна (IX скликання)
  • Семінський Олег Валерійович (IX скликання)
  • Яцик Юлія Григорівна (IX скликання)
  • Мельник Павло Вікторович (IX скликання)
  • Дунда Олег Андрійович (IX скликання)
  • Васильковський Ігор Ігорович (IX скликання)
  • Струневич Вадим Олегович (IX скликання)
  • Лубінець Дмитро Валерійович (IX скликання)
  • Скороход Анна Костянтинівна (IX скликання)
  • Юрченко Олександр Миколайович (IX скликання)
  • Крячко Михайло Валерійович (IX скликання)
  • Шкрум Альона Іванівна (IX скликання)
  • Козак Володимир Васильович (IX скликання)
  • Білозір Лариса Миколаївна (IX скликання)
  • Бабак Сергій Віталійович (IX скликання)
  • Вацак Геннадій Анатолійович (IX скликання)
  • Бакунець Павло Андрійович (IX скликання)
  • Василенко Леся Володимирівна (IX скликання)
  • Вельможний Сергій Анатолійович (IX скликання)
  • Саладуха Ольга Валеріївна (IX скликання)
  • Вагнєр Вікторія Олександрівна (IX скликання)
  • Чорний Дмитро Сергійович (IX скликання)
  • Коваль Ольга Володимирівна (IX скликання)
  • Кузьміних Сергій Володимирович (IX скликання)
  • Бондар Ганна Вячеславівна (IX скликання)
  • Колебошин Сергій Валерійович (IX скликання)
  • Пузійчук Андрій Вікторович (IX скликання)
  • Мезенцева Марія Сергіївна (IX скликання)
  • Каптєлов Роман Володимирович (IX скликання)
  • Тарасенко Тарас Петрович (IX скликання)
  • Швець Сергій Федорович (IX скликання)
  • Гринчук Оксана Анатоліївна (IX скликання)
  • Бакумов Олександр Сергійович (IX скликання)
  • Мінько Сергій Анатолійович (IX скликання)
  • Беленюк Жан Венсанович (IX скликання)
  • Потураєв Микита Русланович (IX скликання)
  • Борзова Ірина Наумівна (IX скликання)
  • Діденко Юлія Олександрівна (IX скликання)
  • Василів Ігор Володимирович (IX скликання)
  • Дирдін Максим Євгенович (IX скликання)
  • Кальченко Сергій Віталійович (IX скликання)
  • Бондаренко Олег Володимирович (IX скликання)
  • Кривошеєв Ігор Сергійович (IX скликання)
  • Клочко Андрій Андрійович (IX скликання)
  • Литвиненко Сергій Анатолійович (IX скликання)
  • Торохтій Богдан Григорович (IX скликання)
  • Цимбалюк Михайло Михайлович (IX скликання)
  • Задорожній Микола Миколайович (IX скликання)
  • Заславський Юрій Іванович (IX скликання)
  • Стернійчук Валерій Олександрович (IX скликання)
  • Шпак Любов Олександрівна (IX скликання)
  • Пушкаренко Арсеній Михайлович (IX скликання)
  • Микиша Дмитро Сергійович (IX скликання)
  • Кравчук Євгенія Михайлівна (IX скликання)
  • Загородній Юрій Іванович (IX скликання)
  • Мошенець Олена Володимирівна (IX скликання)
  • Фріс Ігор Павлович (IX скликання)
  • Умєров Рустем Енверович (IX скликання)
  • Тістик Ростислав Ярославович (IX скликання)
  • Руденко Ольга Сергіївна (IX скликання)
  • Костюх Анатолій Вячеславович (IX скликання)
  • Безугла Мар'яна Володимирівна (IX скликання)
  • Кицак Богдан Вікторович (IX скликання)
  • Стефанчук Микола Олексійович (IX скликання)
  • Соха Роман Васильович (IX скликання)
  • Третьякова Галина Миколаївна (IX скликання)
  • Бабій Роман Вячеславович (IX скликання)
  • Фролов Павло Валерійович (IX скликання)
  • Копанчук Олена Євгенівна (IX скликання)
  • Галайчук Вадим Сергійович (IX скликання)
  • Хоменко Олена Вікторівна (IX скликання)
  • Ткаченко Олександр Михайлович (IX скликання)
  • Бужанський Максим Аркадійович (IX скликання)
  • Іванісов Роман Валерійович (IX скликання)
  • Батенко Тарас Іванович (IX скликання)
  • Мейдич Олег Леонідович (IX скликання)
  • Драбовський Анатолій Григорович (IX скликання)
  • Захарченко Володимир Васильович (IX скликання)
  • Мазурашу Георгій Георгійович (IX скликання)
  • Шинкаренко Іван Анатолійович (IX скликання)
  • Галушко Микола Леонідович (IX скликання)
  • Железняк Ярослав Іванович (IX скликання)
  • Пасічний Олександр Станіславович (IX скликання)
  • Павлюк Максим Васильович (IX скликання)
  • Забуранна Леся Валентинівна (IX скликання)
  • Гунько Анатолій Григорович (IX скликання)
  • Здебський Юрій Вікторович (IX скликання)
  • Поляков Антон Едуардович (IX скликання)
  • Кіт Андрій Богданович (IX скликання)
  • Дануца Олександр Анатолійович (IX скликання)
  • Крулько Іван Іванович (IX скликання)
  • Ляшенко Анастасія Олексіївна (IX скликання)
  • Абрамович Ігор Олександрович (IX скликання)
  • Рущишин Ярослав Іванович (IX скликання)
  • Плачкова Тетяна Михайлівна (IX скликання)
  • Кузнєцов Олексій Олександрович (IX скликання)
  • Довгий Олесь Станіславович (IX скликання)
  • Ніколаєнко Андрій Іванович (IX скликання)
  • Головний комітет:
  • Клочко А.А. Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Інші комітети:
  • Кальченко С.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Наталуха Д.А. Комітет з питань економічного розвитку
  • Костін А.Є. Комітет з питань правової політики
  • Арістов Ю.Ю. Комітет з питань бюджету
  • Радіна А.О. Комітет з питань антикорупційної політики
  • Климпуш-Цинцадзе І.О. Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 16.12.2020
  • Подання 16.12.2020
  • Пояснювальна записка 16.12.2020
  • Порівняльна таблиця 16.12.2020


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    23.12.2020 Надано для ознайомлення
    22.12.2020 Направлено на розгляд Комітету
    21.12.2020 Передано на розгляд керівництву
    21.12.2020 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 21.12.2020
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом22.12.2020
    Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування22.12.2020
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України22.12.2020
    Комітет Верховної Ради України з питань економічного розвитку22.12.2020
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики22.12.2020
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету22.12.2020
    Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики22.12.202022.12.2020

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    29.12.2020 Проект Закону про особливості служби в Апараті Верховної Ради України